Na začátku prosince vyšel další zpravodaj "Rodinám", ve kterém najdete mj. i článek o naší kampani Společně proti kouření, která byla letos zaměřená na pasivní kouření dospělých i dětí.
 
 
 

Zveme Vás na další seminář o práci s kartami MYŠI Z MAJÁKU!

Termín semináře je 9. února 2022, akce proběhne v odpoledních hodinách.

 

Přihlašovat se můžete na této adrese: www.materialy.majakops.cz.

 

Těšíme se na Vás!

 

I v letošním roce jsme připravili další ročník kampaně Společně proti kouření.

Tentokrát je zaměřena na škodlivost pasivního kouření.

Obsahem kampaně je příprava, výroba a distribuce informativně-preventivních plakátků do škol. Jde o plakáty pro žáky 1. stupně základních škol, a dále o plakáty do jednotlivých tříd. Skrze plakátky chceme informovat o nezdravém vlivu pasivního kouření a o možnostech, jak dopady pasivního kouření eliminovat.

 

Věříme, že se skrze tuto osvětu rozšíří povědomí o nebezpečí pasivního kouření i u malých dětí, kteří tak budou lépe schopni pečovat o vlastní zdraví.

 

Kampaň organizuje společnost MAJÁK o.p.s. ve spolupráci s Krajským úřadem Libereckého kraje.

 

 

 

 

Zveme Vás na další workshop s názvem "Jak pracovat s kartami MYŠI Z MAJÁKU".

Workshop proběhne v termínu 6. 10. 2021 a bude se věnovat převážně skupinové práci s kartami, tedy např. v třídním kolektivu či jiné dětské skupině.

Všechny podrobnosti najdete zde

Přihlašovat se můžete na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

 

 

Ve Zpravodaji rodinné politiky Libereckého kraje vyšel rozhovor s naším ředitelem, Mgr. Janem Molnárem, na téma závislost na internetu u dětí a další rizika, kterým jsou v online prostoru vystaveni.

K přečtení jej najdete zde.